مزیت های سقف های شفاف چیست؟

 

  • می توان به شکل طبیعی محیط را روشن کرد (با استفاده از نور خورشید)
  • با توجه به ماهیت ملزمه ی این سقف ها، در برابر دانه های تگرگ و ماسه و هرگونه شرایط هوایی مقاوم است.
  • عایق صدا می باشد.

JamTerrace.com مزیت های سقف های شفاف چیست؟

با استفاده از شیشه در این موارد می توانیم دکوراسیون را تغییر دهیم. خب نظرتون در رابطه با شیشه ای کردن سقف هامون جیه؟ تراس ها، باغچه های زمستانی، بالکن های سرپوشیده، بالکن های سر باز و رستوران های سر باز، باغچه های سرپوشیده ی کافه و… . برای انجام دادن این کارها با موفق ترین سیستم های شیشه ای آشنا بشید.

JamTerrace.com مزیت های سقف های شفاف چیست؟

سقف های شیشه ای انواع مختلفی دارد؛ این سقف ها به شکل ثابت و متحرک قابل استفاده است. می توان صدها متر سقف ها را شیشه ای کرد و بدون اینکه آسمان از دست برود می توان محیط را روشن کرد.

در سیستم های شفاف از چارچوب های فولاد و آلومینیوم استفاده می شود. به این شکل امنیت این سیستم ها بالاست. با توجه به استفاده از شیشه های حرارت دیده، این سقف ها در برابر همه نوع شرایط هوایی مقاوم می باشد و علاوه بر آن در مواجه با افرادی که سوء نیت دارند، دسترسی و رد شدن از این سقف ها، نسبت به سقف های سابق بسیار سخت تر می باشد.

در هوا های بارانی کافه ها و رستوران ها می توانند باغجه های خود را از آن محافظت کنند و در سرویس دهی به مشتریانشان اختلالی به وجود نیاید. در این فضاها از پوشش پارچه ای و براندا استفاده می شود، در حالی که با استفاده از سقف های شیشه ای هم آن کاربرد را دارید و هم امنیت آن بالاتر است.

JamTerrace.com مزیت های سقف های شفاف چیست؟

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان از همکاران ما، با ما در تماس باشید.