پنلهای شیشه ای کشویی بدون قاب

پنلهای شیشه ای کشویی و بدون قاب جام تراس هم برای درب و هم برای پنجره به کار میروند و به دلیل سفارشی بودن میتوان صرف نظر از شرایط مختلف اعم از عرض، ارتفاع و میزان خمیدگی دلخواه؛ هر نوع مورد نظری را فراهم نمود.

در ساخت این پنلها هیچ فریم عمودی یا اتصالی به کار نرفته است و تمام سخت افزار مورد نیاز تنها در کف و سقف کارگذاشته شده است تا دیدی بدون محدودیت از نمای بیرون یا داخل به شما ارائه کند.

بالکن شیشه ای جام تراس را میتوان در دهانه های بزرگ و کوچک به کار برد.هنگام باز کردن در، سیستم شیشه ای فضای یکپارچه ای در ساختمان را فراهم میکند که این امکانی فوق العاده است برای افزایش نور طبیعی محیط و یا افزایش فضای مورد نیاز شما.

لولای تمام پنلها باز شده و همهی آنها روی هم قرار میگیرند، قابلیتی که در آب و هوای مختلف بسیار به کار می آید. این سیستم در مقابل صدا، آلودگی، خورندگی آب دریا و وزش باد با سرعت ۱۰۰ مایل در ساعت تست شده است.

تمام شیشه ها از نوع چند لایه یا حرارت دیده و یا ترکیبی از هر دو هستند، استانداردی که نشان از ایمنی بالای محصولات جام تراس دارد. انواع شیشه های محافظ در مقابل UV خانه ی شما را در مقابل اشعه های مضر خورشید محافظت میکند.

JamTerrace.com پنلهای شیشه ای کشویی بدون قاب

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

مطالب مرتبط با بالکن و تراس شیشه ای