سیستم تجاری تک چرخ

سیستم تجاری تک چرخ فروشگاهی (شیشه سکوریت مدرن تاشو و جمع شو، بدون ریل در کف و آویزان از سقف)، سیستمی است جدید و دارای مزایای بسیار، که نمای فروشگاه ها را فوق العاده لوکس کرده و همچنین مشکلات شیشه های سکوریت قدیمی مورد استفاده برای فروشگاه ها را ندارد.
دراین سیستم شیشه ها بصورت آویزان از سقف بوده و در کف، هیچگونه مانع پاخور ندارد. همچنین شیشه ها بصورت آکاردئونی به سمت دیوار کشیده شده و در ایستگاه مربوطه قرار میگیرند.
بدین ترتیب کل دهنه فروشگاه ها باز بوده و هیچ مانعی برای عبور و مرور نفرات و وسایل بزرگ از جمله خودرو ندارد.
این سیستم را میتوان در پاساژها و مراکز خرید لوکس، فروشگاه ها ، پارتیشن بندی دفاتر اداری و … استفاده کرد

این سیستم بهترین طراحی برای اجرای درب های فروشگاه ها و نمایشگاه ها است و همچنین به عنوان پارتیشن اداری نیز کاربرد زیادی دارد. در این مدل تنها یک ریل در سقف اجرا شده و همانطور که پیش تر گفته شد پانل های شیشه ای به صورت آویز توسط بلبرینگ های قوی در آن حرکت می کنند. پانل ها در زمان ایستایی کامل توسط قفل های پنهان کف، قفل و ثابت می‌شوند و در زمان باز شدن آنها دیگر هیچ گونه پروفیل یا شی پاگیری در کف نخواهد بود.

سیستم تجاری تک چرخ فروشگاهی عنصری از ظرافت، قابلیت و مدرنیته را برای فروشگاه شما به ارمغان می آورد. در سال های اخیر، شیشه تبدیل به متریالی محبوب در صنعت ساخت و ساز شده است. اگر شما به دنبال ایجاد یک طراحی مینیمالیستی در فروشگاه خود هستید، شیشه می تواند نمایی خیره کننده به دکوراسیون و ویترین شما ببخشد .

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

مطالب مرتبط با سیستم‌ های تجاری تک چرخ