• نسل جدید سازه های مدرن
    سقف های پارچه ای پی وی سی با طول عمر و کارایی بالا و خاصیت ضد آب بودن
  • نورپردازی منحصربفرد زیر لایه پارچه ای جمع شو
    بدون نیاز به نورپردازی مجدد محیط و امکان ایجاد هارمونی با محیط اطراف

سقف متحرک پارچه ای

سقف های پارچه ای نسل جدیدی از سازه ها به شمار می آیند که سقف هایی با دهانه های بزرگ و به صرفه با استفاده از پوسته های پارچه ای صنعتی کاملا سبک ایجاد می شوند، با توجه به سبک بودن وزن پارچه، نیازی به پروفیل های بزرگ و سنگین نخواهد بود و همچنین با توجه به پیش ساخته بودن سیستم سقف پارچه ای، زمان اجرای پروژه به طور چشمگیری کاهش می یابد.

مواد و ملزمه ی بکار رفته در این سقف ها پارچه های PVC با طول عمر و کارایی بالا و خاصیت ضد آب بودن و هوا بند بودن در عین سبکی است و به رنگ (پایه) کرم می باشد. پروفیل های بکار رفته در اینگونه سیستم های سقف پارچه ای همگی از جنس آلومینیوم با رنگ الکترو استاتیک مشکی، ساخت کشور ترکیه می باشد. چراغ های بکاررفته در سیستم از LED های شرکت فیلیپس می باشد که برای هارمونی بیشتر نورپردازی خاصی در زیر لایه پارچه ای جمع شو تعبیه شده و نیازی به نورپردازی مجدد محیط وجود ندارد.

کاتولوگ سقف متحرک پارچه ای

موتور استفاده شده در سیستم سقف پارچه ای از نوع بکر اصل آلمان است و همچنین امکان نصب سنسور هوشمند باران، برف و یا آفتاب بر روی سیستم های مذکور وجود دارد؛ بدین صورت که با تنظیم سنسور،دیگر نیازی به دستور و حضور کاربر نمی باشد و در صورت شروع برف و باران بصورت کاملا اتوماتیک بسته می شود. شایان ذکر است که تلفیق این سقف ها با شیشه های متحرک دور تا دور استفاده از محیط را بهینه می سازد.

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

مطالب مرتبط با سقف متحرک پارچه ای