• نسل جدید سازه های مدرن
    سقف های پارچه ای پی وی سی با طول عمر و کارایی بالا و خاصیت ضد آب بودن
  • نورپردازی منحصربفرد زیر لایه پارچه ای جمع شو
    بدون نیاز به نورپردازی مجدد محیط و امکان ایجاد هارمونی با محیط اطراف

سقف متحرک پارچه ای

سقف پارچه ای

سقف های پارچه ای نسل جدیدی از سازه ها به شمار می آیند که سقف هایی با دهانه های بزرگ و به صرفه با استفاده از پوسته های پارچه ای صنعتی کاملا سبک ایجاد می شوند، با توجه به سبک بودن وزن پارچه، نیازی به پروفیل های بزرگ و سنگین نخواهد بود و همچنین با توجه به پیش ساخته بودن سیستم سقف پارچه ای، زمان اجرای پروژه به طور چشمگیری کاهش می یابد.

JamTerrace.com سقف متحرک پارچه ای

سقف متحرک پارچه ای از  پارچه و آلومینیوم تشکیل شده است که بر روی ریل حرکت می کند.  سقف های متحرک به دو نوع متحرک و ثابت دارند. به همین سبب در سقف های متحرک پارچه ای اتوماتیک که با نصب یک موتور، نیروی محرکه این سقف به وجود می آید، از طرفی با طراحی یک ریموت کنترل و یک دگمه، جمع شدن و باز شدن سایه بان پارچه ای به صورت خودکار و کنترل شده انجام می شود. اما در مدل سقف متحرک چادری مکانیکی و یا دستی، این عمل با دستی انجام می شود و از نظر هزینه ای نیز به صرفه تر است.

JamTerrace.com سقف متحرک پارچه ای

سیستم سقف متحرک پارچه ای جهت پراستفاده تر کردن فضا های باز به کار می رود. این سیستم م در تمامی فصول سال قابل استفاده می باشد و از لحاظ ظاهر، دوام و کارایی انتخاب مناسبی برای محیط های باز بیرون به شمار آید. این سیستم با پارچه مخصوص بسیار مقاوم خود محافظ خوبی در برابر باد و باران  و تابش آفتاب می باشد. از طریق این سیستم به راحتی می توان سقف بالکن، حیاط، تراس، رستوران باز و باغجه را در مواقع نیاز پوشش داده و در صورت عدم نیاز به راحتی پوشش را جمع کرده و از هوای آزاد استفاده نمود.

JamTerrace.com سقف متحرک پارچه ای

امروزه از سقف های متحرک روز به روز بیشتر استفاده می شود. به ویژه این که سقف‌های متحرک پارچه ای در دو دهه اخیر بسیار مورد استفاده قرار گرفته‌اند. نمونه‌های فضاهای استفاده از این سازه‌ها در استادیوم‌های ورزشی و اماکن عمومی است. همانطور که شاهد هستیم برپایی مسابقات ورزشی و کنسرت‌ها در سال‌های گذشته به نحو چشمگیری افزایش یافته است.
لغو هر یک از این برنامه‌ها به علت آب و هوای نامناسب، هزینه‌هایی را در پی خواهد داشت. به عنوان مثال می‌دانیم که چمن زمین فوتبال و تنیس به نور خورشید نیاز و متعدد مثال هایی ریز و درشتی که می شود از عدم امکان استفاده مکان های متعدد در شرایط حوی مختلف، مواجه می شویم، جز از آن هم کیفیت استفاده نیز مبحث قابل زرح دیگری است که برای غلبه بر این مشکلات، از سقف‌های متحرک پارچه ای استفاده می شود.

استفاده از سازه‌های چادری به طور کلی و سقف‌هی چادری به طور خاص به عنوان سایبان، یکی از پرکاربردترین این نوع سازه‌ها می‌باشد. با ورود سقف‌های متحرک به بازار، کارفرمایان استفاده از سایبان متحرک استقبال بهتری کرده‌اند.
در مکان‌هایی نظیر کافی‌شاپ‌ها، استادیوم‌ها و آمفی‌تئاترها سقف‌های متحرک ارجحیت دارد چرا که سقف بازشو قابلیت استفاده از فضای باز در شرایط مناسب آب و هوایی و در عین حال تامین سقف در شرایط بارانی و برفی را برای کارفرمایان فراهم می‌کند.

 

در صورتی که در مورد محصولات جام تراس به سوالی برخوردید، با ما در تماس باشید و یا از طریق ثبت درخواست آنلاین پیغام خود را بگذارید، همکاران ما در اسرع وقت جوابگوی سوالات شما خواهند بود.

ثبت درخواست

مطالب مرتبط با سقف متحرک پارچه ای